Informacje o serwisie

Wyrażamy wielką nadzieję, że oglądana strona o gosprzydowskiej parafii, przyczyni się do rozsławienia naszego zabytkowego kościoła, ze znajdującym się w nim łaskami słynącym obrazem Matki Bożej Gosprzydowskiej.

Naszym pragnieniem jest, aby coraz liczniejsi pielgrzymi przybywający do tego maryjnego sanktuarium i modlący się przed załzawionym obliczem Cudownej Matki Bożej Gosprzydowskiej odchodzili stąd, z nadzieją, że ich prośby zostaną wysłuchane.

Na przybywających pielgrzymów i turystów, idących małopolskim szlakiem drewnianej architektury sakralnej czekają zawsze otwarte serca Gosprzydowian.

Naszą radością będzie, jeśli nowa strona internetowa - wzbogacona licznymi fotografiami - ożywi kontakt z rodzinną parafią tych rodaków, których los rzucił w różne zakątki świata

Będzie rzeczą wspaniałą, jeżeli uda się znaleźć tutaj bieżące informacje o postępach generalnego remontu między innymi dachu naszej świątyni.

Wykorzystując nową medialną możliwość, składamy tą drogą serdeczne "Bóg zapłać" i wyrażamy ogromną wdzięczność wszystkim, którzy przez swoją modlitwę, pracę fizyczną, dar materialny i finansowy, dają nadzieję na sprawne przeprowadzenie realizowanego dzieła.

Ks. Krzysztof Klimczak
Proboszcz

Zespół redakcyjny serwisu:
E. Prus, P. Prus, Z. Kornaś
webmaster@gosprzydowa.pl

Autorzy składają podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do zaistnienia w sieci niniejszego serwisu. W szczególności wyrazy wdzięczności kierują do:

Słowa podziękowania kierujemy do władz Gminy Gnojnik w osobach:

Dziękujemy za przychylność i pomoc w publikacji strony.

Zwracamy się z prośbą do wszystkich którzy posiadają jakiekolwiek informacje mogące wzbogacić nasz serwis o współudział w tworzeniu i uzupełnianiu zgromadzonych tutaj materiałów. Wszelkie informacje jak również uwagi i propozycje dotyczące zawartości niniejszych stron prosimy kierować pod adresem: webmaster@gosprzydowa.pl.